ما یک تیم متــخــصص هستیم تا نیـاز شما را برآورد کنیم

تاریخچه ما

logo pishrovansanat

شروع فعالیت

شرکت پیشروان صنعت متالوژی ایرانیان یکی از بزرگترین وارد کنندگان و تامین کنندگان مواد اولیه کـربنی ، فروآلیاژی و گرافیتی در کشور میباشد که در سال 1395 فعالیت خود را در زمینه واردات قطعات گرافیتی ، ساخت بلوک های گرافیتی و تولید انواع ذغال های صنعتی (کربن براش ) شروع کرده است .

این شرکت با استفاده از متخصصین جوان و مجرب با مشاوره تخصصی و خرید بهترین محصولات با بالاترین سطح کیفیت توانسته است نیازهای مشتریان را به صورت کامل شناسایی کند و درصدد تامین آن به بهترین شکل ممکن و سهولت در خرید کالای باکیفیت اقدام نماید .

شناسایی نیاز مشتریان

پس از بررسی های صورت گرفته و تحلیل نتایج مشتریان و شناسایی نیاز تامینی کشور ، این شرکت شروع به واردات کالاهای اساسی مورد مصرف در صنایع مهم کشوری مانند بلوک های کربن گرافیتی برندهای SGL GERMANY . MERSEN CARBON . MORGAN . TOYOTANSO و …. شروع کرده است تا بتواند نیاز وارداتی برخی از مشتریان خود را در زمینه کربن براش ها ( ذغال صنعتی ) و مشکل کیفیت محصولات  و اورجینال بودن اصالت محصول را فراهم نماید .

واردات مواد اولیه

شرکت پیشروان صنعت متالوژی ایرانیان علی رغم واردات بلوک های گرافیتی از سال 1397 ، بنا به درخواست همکاران و شناسایی نیاز مشتریان ، واردات مواد اولیه کربنی مانند پترولیوم کک چینی ، روسیه و ترکمنستان را شروع کرده و با بهترین کیفیت درصدد تامین و برطرف سازی نیاز مشتریان مجموعه خود میباشد . به دلیل تخصص این شرکت در حوزه مواد کربنی و گرافیتی جزوی از متخصص ترین شرکت ها در این حوزه میباشد و تمامی محصولات کربنی و گرافیتی این شرکت بسته به نیاز مشتریان فراهم میشود .

واردات مواد اولیه مصرفی صنایع فولاد و ریخته گری

شرکت پیشروان صنعت متالوژی ایرانیان پس گذشت چند سال از شروع فعالیت و شناسایی کامل نیاز مشتریان با برنامه ریزی دقیق ، اقدام به واردات محصولات کربنی در زمینه گرافیت کم سولفور و پودر گرافیت روغنی مورد مصرف در صنایع نمود و علی رغم تنوع محصولی این صنعت و بررسی مواد مصرفی صنایع فولاد و ریخته گری کشور اقدام به واردات مواد فروآلیاژی مانند فرومنگنز هندی ، فروکروم چینی و فروفسفر چینی و …. نمود .

این شرکت با توجه به نیاز مشتریان کیفیت های مطلوب و مورد تایید را در واردات مواد کربنی و مواد فروآلیاژی لحاظ میکند تا به سهم خود بتواند ، رضایت مشتریان و اعتماد مشتریان به مجموعه را افزایش دهد .

تمامی محصولات وارداتی این مجموعه دارای آنالیز به صورت پلمپ از محل بندر یا انبار تهران آماده تحویل به مشتریان عزیز میباشد .

اصل مرجوعی کالا در این شرکت نیز وجود دارد ، در صورتی که آنالیز محصول با محصول تحویل داده شده مغایر باشد مشتریان ارجمند میتوانند کالا را مرجوع کرده و تقاضای بار صحیح را داشته باشند و این جزوی از اصول مشتری مداری این شرکت میباشد .

تاسیس واحد تولید قطعات گرافیتی

شرکت پیشروان صنعت متالوژی ایرانیان بعد از سالها تجربه ، خط تولید انواع کربن براش (ذغال صنعتی ) را در شهر تبریز ، باهدف حمایت از تولید ایرانی راه اندازی نمود.

تمامی دستگاهای مورد استفاده در تولید این محصولات به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک میباشد . تولیدات و خدمات این شرکت در زمینه تولید انواع بوته و قالب های گرافیتی ، ساخت و تولید انواع گرید های ذغال صنعتی و معادل های وارداتی در کشور ، ساخت انواع قطعات گرافیتی مانند شفت ، روتور ، لوله و رینگ گرافیتی  ، تراشکاری و cnc کاری تمامی پلان های تخصصی وارداتی میباشد .

صادرات کالا به کشور های همسایه

این شرکت با سابقه یک دهه در عرصه تامین و تولید محصولات کربنی و فروآلیاژی ، جزوی از صادرکنندگان محصولات کربنی و فروآلیاژی در کشور به کشور های همسایه مانند ارمنستان ، ترکیه ، عراق ، پاکستان و عمان میباشد .

این شرکت با حداقل 1000 محموله صادراتی توانسته به سهم خود ، اعتماد مشتریان خارج از کشور را نیز فراهم نماید .

این شرکت با توانایی تعریف شده قادر به تامین تمامی کالاهای کربنی ، فروآلیاژی و مواد اولیه پتروشیمی جهت صادرات به کشور های همسایه در کوتاه ترین زمان ممکن را دارا میباشد .

اهداف ما در برنامه ریزی 5 ساله

1
ثبت شرکت دانش بنیان
0
جذب مشتریان وفادار
800T
واردات مستقیم مواد کربنی
1000T
صادرات مستقیم کالا

کارشناسان ما …

در صورت درحواست مشاوره جهت خرید یا اطلاع از شرایط صادرات و واردات یا فروش محصولات با ما کارشناسان ما در ارتباط باشید .